Ministerul Energiei cere bani de la Guvern pentru Electrocentrale Craiova
Ministerul Energiei cere Guvernului alocarea a sute de milioane de lei pentru a asigura încălzirea locuitorilor din Craiova pe timpul iernii, precum şi pentru menţinerea livrării de abur tehnologic către...