Ministrul Sănătății, operat în România după ce a fost „expediat” de spitalele din Italia: În avion a început calvarul
Alexandru Rogobete, ministrul Sănătății, a mărturisit că nu ar apela la sistemul medical din străinătate, după ce a trecut printr-o experiență negativă într-un spital din Milano, în urma unui accident....