Scandal la meciul echipei lui Gică Hagi. Antrenorul advers și-a ieșit din minți și a scos echipa din teren

Savo Miloșevici, antrenorul lui Partizan Belgrad, a întrerupt meciul pe care sârbii l-au disputat cu FC Viitorul

FC Viitorul a pierdut cu scorul de 0-1 meciul amical disputat, astăzi, împotriva sârbilor de la Partizan Belgrad. Însă, în minutul 89, jocul a fost suspendat în minutul 89, pentru că antrenorul Savo Milosevici s-a enervat și a scos echipa de pe teren. Cătălin Căbuz și-a faultat un adversar, în careu, iar arbitrul nu a dictat lovitură de la 11 metri.

Fostul mare internațional sârb a decis că jocul nu mai poate continua și s-a retras alături de elevii săi. Partizan marcase în minutul 68, iar FC Viitorul, echipa lui Gică Hagi, ratase o lovitură de la 11 metri, în minutul 28, prin Alexi Pitu.