Petrecăreți deranjați de jandarmi. Sancționați pentru că au încălcat restricțiile
Mai mulți petrecăreți de la o pensiune din zona Colibița, de la poalele Munților Călimani, au fost amendați pentru încălcarea restricțiilor impuse de autorități în contextul răspândirii noului coronavirus. Jandarmii...