MERITUL DIASPOREI: Prin încăpățânarea de a vota, de a alege un Președinte neamț, românii care muncesc în Occident nu vor mai fi considerați doar niște țigani veniți la cerșit! OPINIE DE DAN ANDRONIC
După votul de duminică, românii nu vor mai fi priviți ca niște țigani veniți la cerșit, ci ca niște cetățeni mândri care știu că votul lor contează! Mai ales că...