52 de străini au fost depistaţi în situaţii ilegale, la nivel naţional, în această săptămână
Nu mai puțin de 52 de străini au fost depistaţi în situaţii ilegale, la nivel naţional, în această săptămână, anunță Inspectoratul General pentru Imigrări. Redăm mai jos comunicatul de presă...