GÂNDUL lui CRISTOIU. Meciul România – Albania văzut de babuini: După arbitru, un nou vinovat de serviciu – Antrenorul!
Am văzut meciul România – Albania, după ce-am urmărit doar meciul România-Franţa. Nu sînt amator de fotbal, fie şi din considerentul că fotbaliştii de azi sînt asemenea conducătorilor de care...