Relu Fenechiu laudă discursul președintelui Iohannis de la CSM: "Credeţi că voi mai avea şansa la o judecată dreaptă?"
Fostul ministru liberal, încarcerat în Penitenciarul Iaşi, a postat pe blog o scrisoare deschisă, în care elogiază discursul președintelui Klaus Iohannis din plenul CSM, întrebându-l pe acesta dacă crede că...