Horia Georgescu, despre dosarul în care a fost acuzat de ABUZ ÎN SERVICIU: „Am fost arestat preventiv 4 luni în mod ABUZIV”
Fostul președinte al Agenției Naționale de Integritate, Horia Georgescu, a scris pe Facebook că a respectat legea și că speră ca soluția care urmează să fie pronunțată în cazul său...