Provocarea doctorului Musta: ”Pe cei care cred că virusul a trecut, îi invit la spital”
După înregistrarea unui număr îngrijorător de mare de de infectări cu noul coronavirus, joi, medicul Virgil Musta, de la Timișoara, avertizează că greul nu a trecut și, deci, nu trebuie...