Un comisar-șef al Gărzii de Mediu, răpus de coronavirus la doar 42 de ani. Greșeala pe care a făcut-o după ce s-a infectat
La doar 42 de ani a murit comisarul-șef al Gărzii de Mediu Galați, care s-a infectat cu coronavirus și a ajuns la spital prea târziu pentru a mai avea șanse...