SCENE ŞOCANTE în Turcia. Un suporter a intrat pe teren la meciul Trabzonspor - Fenerbahce şi a bătut un arbitru

Meciul dintre Trabzonspor şi Fenerbahce a fost întrerupt în prelungiri, după ce un suporter a intrat pe teren şi a început să lovească un arbitru adiţional.

Incident grav petrecut la meciul dintre Trabzonspor şi Fenerbahce, disputat, duminică, în campionatul Turciei. La scorul de 0-4, în prelungiri, un fan al gazdelor a păcălit vigilenţa forţelor de ordine, a intrat pe teren şi a început să-l ia la bătaie pe unul dintre asistenţi. Jocul a fost întrerupt şi este foarte posibil ca oaspeţii să câştige la"masa verde".