Au plimbat virusul cu taxiul. Dosar penal pentru două femei din Constanța
Două femei din Constanța sunt cercetate penal pentru săvârșirea infracțiunii de zădărnicirea combaterii bolilor după ce s-a aflat că, fiind confirmate pozitiv la testul de COVID-19, au luat taxiul pentru...