Lotul feminin de gimnastică al României se DEZBINĂ, după ratarea JO. Două sportive se RETRAG din națională
Naționala feminină de gimnastică a României a ratat calificarea la Jocurile Olimpice de la Rio de Janerio, după ce s-a clasat pe locul 7 la turneul de recalificare. Până acum...