Cum să aștepți O ORĂ ambulanța după trei apeluri la 112. Un bărbat era să moară pe motiv că ”sunt multe intervenții în perioada aceasta”
Un pacient din Timișoara și-a văzut moartea cu ochii. Din cauza medicilor de pe Ambulanță. Pentru bărbatul de 61 de ani cu valvă mecanică pe inimă, care nu mai putea...