Un medic din Argeș lansează un avertisment sumbru! „Nu ne-a rămas decât să ne rugăm la Dumnezeu”
Un medic care lucrează la Direcția de Sănătate Publică Argeș a scris un scurt comentariu din care rezultă că situația din județ este critică. Medicul Aura Copciag, care este soția...