Pleacă sau nu pleacă Mircea Badea de la Antena 3 după ce s-a "săturat" şi a "obosit?
Mircea Badea a mărturisit, luni seara, în cadrul emisiunii "În Gura Presei", că s-a săturat şi a obosit să fie în linia întâi în lupta cu Traian Băsescu. De altfel...