E la modă să te dezici de Traian Băsescu. EU NU MĂ DEZIC DE TRAIAN BĂSESCU!
Joi, 29 septembrie 2016, recapitulam pe Evz.ro relaţia mea postdecembristă cu fostul președinte: „Pînă în toamna lui 2009, fusesem un adversar consecvent al lui său. În toamna lui 2009, mi-am...