Moțiunea de cenzură împotriva guvernului Ciolacu, depusă în Parlament de AUR
Moțiunea de cenzură împotriva guvernului format din PSD-PNL-UDMR intitulată „Premierul NORDIS trebuie să plece, românii s-au săturat de umilință”, a fost depusă în Parlament. Moțiunea de cenzură a fost semnată...