Președintele sârb, după întâlnirea cu Iohannis: România și Serbia nu au nimic între ele care să fie iertat și uitat
Președintele sârb Tomislav Nikolic a declarat joi, la Belgrad, după întâlnirea cu președintele român Klaus Iohannis, că Serbia și România sunt pregătite să lupte, ca prieteni și aliați, pentru ca...