Directorul cu un salariu uriaș spune că nu e bugetar. Mai mult, se plânge de leafa mică
România. Directorul general al Transgaz, Ion Sterian, a avut prima reacție după ce s-a spus că este bugetarul din România cu cel mai mare salariu. El a declarat că este...