Vești bune de la Ministerul Sănătății! Echipamente de milioane au ajuns în România
Ministrul Sănătății, Nelu Tătaru a anunțat că un număr impresionant de echipamente medicale de protecție împotriva noului coronavirus au ajuns în ultimele două zile în România. Astfel, avioanele militare au...