Studiu: Pandemia a încurajat beția. Americanii au băut mai mult de focul COVID-19
Americani au băut băuturi alcoolice cu 14% mai mult în timpul pandemiei de coronavirus, potrivit unei noi cercetări publicate în revista JAMA Network Open. Datele au indicat o creștere substanțială...