Oamenii de știință caută explicații. Olandezii pierd un titlu pe care îl dețin de 60 de ani.
Olandezii sunt pe cale să piardă titlul de cei mai înalți oameni de pe planetă, conform ultimelor estimări ale specialiștilor. Informația a fost prezentată de Institutul național de statistică din...