LIGA I. Dinamo a fost ÎNVINSĂ de ultima clasată. Meciul a fost atât de PLICTISITOR încât un oficial A ADORMIT pe bancă

Dinamo a cedat cu scorul de 1-2 la finalul confruntării cu Juventus București, disputată, vineri, în etapa a 3-a a play-out-ului Ligii I.

Dinamo a fost învinsă, vineri, în Ștefan cel Mare, de Juventus București, scor 1-2, într-o partidă din etapa a 3-a a play-out-ului Ligii I. Oaspeții au deschis scroul prin Ciprian Petre, în minutul 10, „câinii” au egalat după reușita lui Daniel Popa (51), iar golul victoriei i-a aparținut lui Silbva Da Wallace, în minutul 70. Meciul în general a fost atât de plictisitor încât, la un moment dat, un membru din staff-ul oaspeților a ațipit pe banca de rezerve.