Ciolacu a trimis doi emisari speciali în SUA: Trebuie să schimbăm sistemul de abordare
Premierul Marcel Ciolacu a trimis doi emisari speciali în SUA, care vor negocia în numele Româniai. Nu se cunosc numele celor doi oameni trimiși de premier, dar ”unul este din...