Alertă la Spitalul din Focșani. Întreaga conducere plasată în izolare
Întreaga conducere a Spitalului Județean de Urgență, „Sf. Pantelimon” din Focșani a fost plasată în izolare, ca urmare a testării pentru depistarea noului coronavirus. Informația a fost confirmată oficial, pentru...