S-a dublat numărul rău-platnicilor. Zeci de mii de români riscă debranșarea de la electricitate
Odată cu ieșirea din starea de alertă, zeci de mii de români riscă să fie debranșați de la rețeaua de energie electrică. Explicația este că numărul facturilor neplătite s-a dublat...