Se îngroașă gluma. Anunțul ministrului Sănătății: „Focare de COVID-19 în șate județe”
După Suceava, alte șase județe din România au devenit focare de infecții cu virusul COVID-19. Ministrul Sănătății, Nelu Tătaru, a făcut un apel la cetățeni la opinia publică. „Suceava...