Au revenit acasă românii rămași pe o insulă la declanșarea pandemiei
Aproape 100 de români care rămăseseră pe o insulă în timpul pandemiei au fost ajutați să se întoarcă acasă. Ministerul Afacerilor Externe informează că în cursul nopții trecute a fost facilitată...