Mesajul lăsat în vestiar de naționala Iranului după meciul cu Egiptul, de la Cupa Mondială: „Suntem încă în picioare”
Naționala Iranului a transmis un nou mesaj simbolic la Cupa Mondială, după remiza cu Egipt, scor 1-1. Fotbaliștii au lăsat în vestiar o scrisoare în care vorbesc despre onoare, caracter...