Scandal la Antena Stars. Telespectatorii sunt nemulțumiți de alegerea producătorilor
- Emma Cristescu
- 21 ianuarie 2025, 17:52

Plecarea Gabrielei Cristea de la Antena Stars a dus la o schimbare semnificativă în formatul emisiunii, iar înlocuirea acesteia cu Raluca Preda n-a fost pe placul telespectatorilor. Fanii emisiunii „Mireasa, capriciile iubirii” consideră că Raluca Preda, fostă concurentă a show-ului, nu merită să fie prezentatoare.
Scandal la Antena Stars după plecarea Gabrielei Cristea
Telespectatorii sunt de părere că actrița Paula Chirilă trebuia să o înlocuiască pe Gabriela Cristea. Alții consideră că emisiunea nu va mai fi la fel fără soția lui Tavi Clonda și că producătorii au luat o decizie proastă.

Raluca Preda și Gabriela Cristea. Sursa Instagram
„Pe ea trebuia să o lași în locul tău, dar asta este. Nu o să mai fie aceiași plăcere cu… cealaltă. Doamne ajută” / „Paula ar fi fost cea mai bună alegere” / „Mi-aș fi dorit o pe Paula mai multa atracție!” / „Paula să preia ștafeta, este cea mai potrivită și la fel de iubită și apreciată, ca și Gabriela”, au comentat fanii în mediul online.
De ce și-a dat demisia de la Antena Stars
Gabriela Cristea a plecat de la Antena Stars pentru a petrece mai mult timp cu familia. Prezentatoarea as pus că programul emisiunii nu-i permitea să fie cu fetele „atât cât merită, atât cât au nevoie și mai ales cât îmi doresc”.

Sursa foto Instagram
De când și-a dat demisia, Gabriela Cristea și-a schimbat programul radical. Ea și soțul său, Tavi Clonda, au mers împreună la sala de gimnastică, iar ulterior au luat masa la un restaurant. Într-o altă seară, aceasta s-a uitat liniștită la un film și a găsit o supă delicioasă.
Nu mai avea timp deloc să stea cu familia
„Azi a fost ultima emisiune a Gabrielei la „Mireasa, Capriciile iubirii”. Felicitări, iubita mea pentru toți anii în televiziune și pentru toate performanțele obținute!”, a scris soțul ei. Tavi Clonda a spus că partenera lui „pleca în fiecare zi la 5 și se întorcea la 10 seara. Eu mă ocupam de culcatul lor, le-am culcat și în seara aceasta, iar dimineața abia le vedea. Este destul de dificil, având în vedere că Victoria are deja 7 ani...”, a declarat soțul lui Gabriela Cristea pe contul personal de social media.