FCSB a pierdut un jucător valoros: Nu va mai juca nicio secundă
Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a anunțat că mijlocașul Darius Olaru nu va mai juca nicio secundă în acest campionat. Fotbalistul s-a accidentat grav în cantonamentul...