LIGA I. Dinamo scapă de ÎNFRÂNGERE în meciul cu Gaz Metan Mediaș, datorită unui gol marcat în ultimele secunde

Dinamo a remizat, vineri, acasă, cu Gaz Metan Mediaș, scor 1-1, într-o partidă disputată în cadrul etapei a 16-a a campionatului intern.

Dinamo și Gaz Metan Mediaș au încheiat la egalitate, scor 1-1, confruntarea disputată, vineri, în Ștefan cel Mare, în etapa a 16-a a Ligii I Betano. Oaspeții au deschis scorul prin Răzvan Trif, în minutul 77, „roș-albii” au egalat, în minutul 90+4, datorită lui Diogo Salomao, într-un moment în care evoluau în inferioritate numerică. Mihai Popescu văzuse cartonașul roșu în minutul 87.