Oțelul Galați, victorie în meciul cu Dinamo. „Câinii” sunt la pământ, au 4 înfrângeri consecutive
Oțelul a câștigat la limită, confruntarea cu Dinamo, scor 1-0, disputată, vineri, pe teren propriu, în Liga I. Pentru echipa din Ștefan cel Mare lucrurile se complică. „Câinii” au bifat...