Un banal meci de fotbal a fost REVIGORAT de cele mai SEXY animatoare. Fetele au evoluat IMPECABIL, iar momentele din pauza jocului au fost mai interesante decât cele 90 de minute. VIDEO

Honduras și El Salvador s-au întâlnit, miercuri noapte. în preliminariile Campionatului Mondial din 2018. Dezamăgiți de spectaolul de pe teren, spectatorii „s-au scos” în pauză, atunci când show-ul a fost asigurat de animatoare.

Honduras a câștigat, miercuri, meciul jucat pe teren propriu, contra reprezentativei din El Salvador, scor 2-0. După o primă repriză săracă în faze de poartă. spectatorii plictisiți au fost puși pe picioare de câteva animatoare care au evoluat impecabil, fără minge. În partea a doua, fanii din Honduras au avut parte și de două goluri, marcate de Garcia (52) și Quioto (90+2).