REACȚIE FABULOASĂ avută de Shakira, după ce Barcelona a ELIMINAT-O pe PSG. Soția lui Gerard Pique a trăit din plin CALIFICAREA

Calificarea echipei FC Barcelona, în „sferturile” Ligii Campionilor, a declanșat o explozie de bucurie în rândul fanilor. Shakira și-a dat frâu liber emoțiilor, după fluierul final.

Printre spectatorii partidei dintre FC Barcelona și PSG (scor 6-1), din „optimile” Ligii Campionilor, s-a aflat și cunoscuta cântăreață Shakira, soția fundașului Gerard Pique. La final, columbianca a țipat de fericire: „Istoric, istoric”. Catalanii s-au calificat în sferturile de finală ale Ligii Campionilor, după ce au întors înfrângerea din tur, scor 0-4. În minutul 88, scorul era 3-1, dar gazedele au punctat prin Neymar (88 și 90+1 - din penalty) și Sergi Roberto (90+5).