FOTBAL EUROPEAN. Echipa lui Răzvan Lucescu A PIERDUT INCREDIBIL. Incidente GRAVE la finalul partidei cu Asteras

PAOK Salonic, formația pregătită de Răzvan Lucescu, a fost învinsă, duminică, în deplasare, de Asteras, scor 2-3, în etapa a 24-a a campionatului Greciei.

PAOK Salonic a suferit o înfrângere dramatică, duminică, pe terenul celor de la Asteras Tripolis. Echipa antrenată de Răzvan Lucescu a fost condusă cu 1-2, în minutul 53, dar a egalat în minutul 90+7. Totuși gazdele au dat lovitura în minutul 90+8 și au înscris golul victoriei. La final, oaspeții au izbucnit nervos, iar Pantelis Constantinidis, directorul general al lui PAOK, l-a îmbrâncitNikos Kaltsa, fotbalistul gazdelor. Răzvan Lucescu s-a implicat și el în scandal și a îmbrâncit și el un fotbalist de la Asteris.